Menu
wciapy logo mini

lampy ze szkła


  Promocja
    Wyświetl wszystko
Nasze szklane lampy zdobione są w stu procentach ręcznie, wysokiej jakości francuskimi farbami do szkła i ceramiki. Każdy egzemplarz wykonywany jest z najwyższą starannością, gdyż nie jest to produkcja seryjna. Dekoracje z reguły wykonywane są przy użyciu trzech kolorów (czarny, srebrny, złoty). Odpowiednie ich mieszanie oraz drobiazgowe wykończenie powodują, że lampa jest piękną ozdobą mieszkania również w dzień, bez zapalonej żarówki. Dodatkowym atutem jest fakt, że tak malowana lampa pasuje kolorystycznie do każdego wnętrza. Lampy powstają na indywidualne zamówienie, każda jest bardzo podobna do swojego prototypu [zdjęcia w galerii] lecz nigdy identyczna, gdyż jest to niemożliwe. Dzięki temu, można być pewnym, że jest się właścicielem niepowtarzalnego przedmiotu.
Nasze świeczniki o lampiony również zdobione są ręcznie, natomiast w pełnym kolorze. Do każdego lampionu czy świecznika dołączona będzie świeca ozdobna.

Do każdej lampy dołączone są dwie, ręcznie malowane żarówki (farbami odpornymi na wysokie temperatury) w barwach widocznych za zdjęciach w galerii. Istnieje możliwość wyboru własnych kolorów żarówki, po to aby idealnie wkomponowała się w wystrój mieszkania. Oczywiście każde zdobienie wygląda również bardzo dobrze przy białej żarówce, kwestia koloru to całkowicie indywidualna rzecz. W przypadku wypalenia się żarówek można zamówić identyczne w cenie [koszt żarówki* + koszt wysyłki + 1,5zł zdobienie w wybrane kolory]

* składając zamówienie na żarówkę można zaznaczyć, z jakiej ma być firmy, do paczki dołączony będzie paragon z zakupu żarówki Innym rozwiązaniem jest zakup kolorowej żarówki. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów takich żarówek, jednak ich światło z reguły nie nadaje tak intensywnych barw lampie, jak te ręcznie malowane, oraz może być problem ze znalezieniem żarówek wielokolorowych malowanych w poziome pasy, co u nas imituje np. zachód słońca itp.

** UWAGA: aby każdy klient miał pewność, że żarówki które otrzymuje nie są wcześniej używane, nie zostają one wypalone przed wysłaniem. Niewypalona farba na żarówkach spowoduje, że przez 10/20 min z zapalonej żarówki będzie unosić się para / dymek o zapachu farby. Nie jest to objaw, którym należy się martwić. Po wypaleniu farba na żarówce zrobi się ciemniejsza, ale świecić będzie bez zmian.

****W wyjątkowych sytuacjach - kiedy dla przykładu z jakiegos powodu farba skrystalizuje i żarówka straci kolory, a nadal będzie świecić, reklamacja będzie uwzględniona po przesłaniu wyraźnego zdjęcia "zepsutej" żarówki. Lub po jej odesłaniu do nadawcy.
Promocja
Lampa Mr. P ze szklanym kloszem u podstawy. Klosz szklany ze szkła hartowanego odymionego.
69,00 zł 129,00 zł
Wymiary: 12 [cm] x 12 [cm] x 27 [cm]

Dekoracja: Na lampie namalowane są Smok i Tygrys, na przemian z każdej strony. Dekoracja wykonana jest czarną farbą o wysokim połysku. Lampka pozostała mlecznobiała, aby dzięki żarówkom można było dopasowywać kolorystykę do własnych upodobań.
129,00 zł
Strona 1 z 1 (wszystkich produktów: 2)
Close

 

PROMOCJA

w 2017

wszystkie wysyłki realizujemy
kurierem DPD za pobraniem

w cenie 

10 zł

 

_________________________

 

Uwaga strona w budowie , strona testowa ,

Strona demonstracyjna

Proszę nie dokonywać zakupów

w.strempska@gmail.com